Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgSystemobrss has a deprecated constructor in /www/cdpgs_www/cdpgs/plugins/system/obrss/obrss.php on line 16
Kontakt - CDPGŚ
PDF

Dane kontaktowe


Notice: Undefined property: stdClass::$urla in /www/cdpgs_www/cdpgs/templates/yoo_master/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default_links.php on line 20

Notice: Undefined property: stdClass::$urlb in /www/cdpgs_www/cdpgs/templates/yoo_master/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default_links.php on line 20

Notice: Undefined property: stdClass::$urlc in /www/cdpgs_www/cdpgs/templates/yoo_master/warp/systems/joomla/layouts/com_content/article/default_links.php on line 20

Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska

Adres

ul. Graniczna 29
40-017 Katowice

Kontakt

Centrum udostępnia Elektroniczną Skrzynkę Podawczą na:

- platformie SEKAP (adres skrzynki: https://www.sekap.pl/id/36968)

- platformie ePUAP (adres skrzynki: /CDPGSKatowice/SkrytkaESP)

Godziny pracy

poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 16.00

Dodatkowe informacje

Lokalizacja

siedziba Centrum mieści się w budynku firmy BIPROMET S.A.
sekretariat - piętro VI, pok. 624

Adresy mailowe (wybrane)

Sekretariat: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Biblioteka i wydawnictwa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Edukacja przyrodnicza: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pracownia Dokumentacji Przyrody: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Pracownia Informacji Przyrodniczej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Uwaga: Wykaz wszystkich adresów mailowych zamieszczony jest w zakładce Pracownicy

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

tel. (+48 32) 757 47 21, 757 47 26 (sekretariat)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Numer rachunku bankowego

Santander Bank Polska S.A.
numer rachunku: 37 1500 1445 1214 4003 4418 0000

Dostępność budynku dla osób niepełnosprawnych

Budynek jest dostępny dla osób niepełnosprawnych - pochylnia dla wózków inwalidzkich i 2 windy. Każdorazowo należy zgłosić ten fakt na portierni (na parterze budynku, wejście główne od frontu). Portier jest zobowiązany udzielić informacji oraz pomóc osobie niepełnosprawnej w dostaniu się do budynku. Możliwość wjazdu na wózku – od dziedzińca zjazd pochylnią na piętro/poziom "-1" i wjazd windą na piętra od 1 do 6 (konieczna pomoc portiera).

Informacja dotycząca ochrony danych osobowych

Z uwagi na nowe regulacje zwane "RODO", które weszły w życie 25 maja 2018 r. dostosowaliśmy serwis do nowych przepisów, uaktualniając Regulamin serwisu oraz Politykę prywatności w zakresie ochrony danych osobowych. Zapraszamy Cię do zapoznania się z aktualną treścią obu tych dokumentów pod adresem:
Regulamin serwisu - http://www.cdpgs.katowice.pl/regulamin-serwisu
Polityka prywatności - http://www.cdpgs.katowice.pl/polityka-prywatnosci
Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany pozwolą na korzystanie z serwisu z zachowaniem wysokich standardów dotyczących ochrony Twoich danych i prywatności.

Podziel się ze społecznością

×

Położenie CDPGS