Oferta pracy - referent geograf

Redakcja strony | aktualizacja: 08 kwiecień 2021

Centrum ogłasza nabór na stanowisko urzędnicze - referenta geografa. Termin składania ofert upływa 19 kwietnia 2021 r.

Stanowisko urzędnicze: referent geograf (1 etat)

Wymagania na stanowisku

Wykształcenie: wyższe, studia II stopnia lub jednolite studia magisterskie

Kierunek studiów: geograficzny

Wymagania:

  • wykształcenie  wyższe - studia II stopnia lub jednolite studia magisterskie na kierunku geograficznym,
  • doświadczenie zawodowe: niewymagane,
  • umiejętności: obsługi oprogramowania GIS-owego (preferowana znajomość ArcGIS), obsługi komputera i oprogramowania MS Office (dobra znajomość MS Office Excel), obsługi urządzeń biurowych,
  • uprawnienia: prawo jazdy kategorii B (fakultatywnie),
  • znajomość języków obcych: angielski w mowie i piśmie  w stopniu: B1,
  • zdolność do pracy w terenie.

Zakres obowiązków:

  • gromadzenie informacji i materiałów z zakresu swojej specjalności na potrzeby baz danych oraz raportów o stanie przyrody Górnego Śląska,
  • prowadzenie baz danych przestrzennych o środowisku w systemie GIS (ArcGIS, QGIS) oraz w systemach baz danych,
  • przygotowywanie i opracowywanie informacji z baz danych w ramach udostępnienia danych o środowisku,
  • wykonywanie ekspertyz, formułowanie opinii oraz udzielanie konsultacji z zakresu swojej specjalności,
  • prowadzenie prac dokumentacyjnych objętych planem pracy,
  • przygotowywanie własnych publikacji oraz opracowywanie pod względem merytorycznym publikacji i wydawnictw Centrum z zakresu swojej specjalności,
  • opracowywanie wniosków legislacyjnych, projektów norm oraz wytycznych konserwatorskich z zakresu swojej specjalności,
  • prowadzenie dokumentacji fotograficznej i filmowej przyrody,
  • opracowywanie i udział w realizacji programów edukacyjnych oraz współudział w projekcie kształcenia i organizowania dokształcania zawodowego i specjalistycznego w zakresie swojej specjalności,
  • opracowywanie rocznych i wieloletnich planów rzeczowo-finansowych z zakresu swojego działania oraz sprawozdań z ich wykonania,
  • wykonywanie kontroli wewnętrznej z zakresu swojego działania,
  • materialna odpowiedzialność za powierzone mienie Centrum,
  • wykonywanie innych prac zleconych przez dyrektora Centrum, dostosowanych do posiadanych kwalifikacji i zajmowanego stanowiska.
Wymagane dokumenty i procedura naboru

Wymagane dokumenty:

  • list motywacyjny,
  • życiorys (Curriculum Vitae),
  • do oferty mogą być dołączone inne dokumenty, w tym: opinie lub referencje z poprzednich miejsc pracy lub nauki.

Termin i miejsce składania dokumentów:

Rozmowa kwalifikacyjna:

Centrum będzie się kontaktowało wyłącznie z wybranymi osobami w celu ustalenia terminu rozmowy kwalifikacyjnej.

Inne informacje:
Wybrany i zatwierdzony do zatrudnienia kandydat powiadamiany jest telefonicznie przez sekretarkę Centrum o decyzji w sprawie możliwości zawarcia umowy o pracę oraz o terminie i godzinie rozpoczęcia pracy.
Wybrany kandydat zobowiązany zostanie do przedłożenia dodatkowych dokumentów:

  • kopii dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, kwalifikacje i staż pracy (świadectwo pracy, zaświadczenie o zatrudnieniu lub nauce) lub dokumentów stanowiących podstawę do korzystania ze szczególnych uprawnień w zakresie stosunku pracy,
  • podpisanego oświadczenia kandydata o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych,
  • oświadczenia kandydata o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie.
Warunki pracy

Wynagrodzenie zasadnicze: 3200 zł/brutto + dodatek stażowy

Zatrudnienie: umowa o pracę na zastępstwo na czas nieobecności pracownika.
Praca w pełnym wymiarze czasu pracy, w godz. od 8.00 do 16.00, w dni robocze.

Informacja o warunkach pracy na stanowisku:
Praca biurowa  na przedmiotowym stanowisku nie jest narażona na występowanie uciążliwych i szkodliwych warunków pracy. Nie istnieją bariery utrudniające wykonywanie pracy. Siedziba Centrum znajduje się na VI piętrze. Budynek wyposażony jest w windy i podjazd dla niepełnosprawnych. Pomieszczenie biurowe wyposażone w monitor ekranowy oraz sprzęt biurowy.

Ogłoszenie w Serwisie Akademickich Biur Karier: https://www.biurokarier.edu.pl/index.php?module=offer.PublicShowOffer&id=131455

Ogłoszenie na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Katowicach: https://oferty.praca.gov.pl/portal/index.cbop#/szczegolyOferty?5bfbef0c4aea1e270b06192da1ae10fa

Podziel się ze społecznością