Europejskie Dni Dziedzictwa 2017 w Świerklańcu

Agnieszka Wower, Krzysztof Sokół | aktualizacja: 14 wrzesień 2017

W ramach obchodów Europejskich Dni Dziedzictwa 2017 w dniach 9-10 września br. Centrum poprowadzi wycieczki przyrodnicze oraz grę terenową w parku w Świerklańcu. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu!

facebookpost swierklaniec Park w Świerklańcu, źródło EDD2017

Czytaj więcej o wydarzeniu: http://edd.nid.pl/page/calendar?id=2561&name=Zapraszamy-na-zwiedzanie-zespolu-palacowo-parkowego-w-Swierklancu. Szczegółowy program wydarzenia do pobrania w załączeniu pod artykułem.

Europejskie Dni Dziedzictwa to największy w Europie projekt społeczny i edukacyjny, którego głównym celem jest promowanie regionalnego dziedzictwa kulturowego oraz przypominanie o wspólnych korzeniach kultury europejskiej. Imprezy skierowane są do bardzo szerokiej i różnorodnej grupy odbiorców, co nadaje im wymiar uniwersalny.

Zgodnie z decyzją Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego hasło przewodnie 25. edycji EDD w Polsce brzmi: „Krajobraz dziedzictwa – dziedzictwo krajobrazu”.

Czytaj więcej o Europejskich Dniach Dziedzictwa 2017: http://edd.nid.pl/page/news?id=40&title=EDD-2017-Krajobraz-dziedzictwa-dziedzictwo-krajobrazu

Podziel się ze społecznością

×