Oferta pracy w Centrum

| aktualizacja: 18 luty 2016

Poszukujemy obecnie osoby na stanowisko: referent - zoolog kręgowców (1 etat).

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie baz danych o kręgowcach;
  • opiniowanie projektów, planów i programów;
  • opracowywanie dokumentacji przyrodniczej;
  • wyjazdy terenowe;
  • prowadzenie bibliografii zoologicznej.

Wynagrodzenie: 1850 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na zastępstwo na około 1 rok, z możliwością przedłużenia. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy, w godz. od 8:00 do 16:00.

Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe lub związane z biologią. Doświadczenie nie jest wymagane (mogą być absolwenci).

Oferta pracy zamieszczona została również na stronie Urzędu Pracy w Katowicach: http://www.pup.katowice.pl/oferty#id-162372

Termin składania ofert upływa w dniu 26 lutego 2016 r.

Podziel się ze społecznością