Konferencja naukowa "Regionalne czerwone listy zagrożenia w ochronie zasobów przyrody – ich rola i znaczenie oraz stan i potrzeby"

Krzysztof Sokół | aktualizacja: 11 sierpień 2015

W związku z jubileuszem 20-lecia działalności Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska w Katowicach mamy zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w Konferencji Naukowej „Regionalne czerwone listy zagrożenia w ochronie zasobów przyrody – ich rola i znaczenie oraz stan i potrzeby”, która odbędzie się w dniu 26 listopada 2014 r. w Katowicach.

W załączeniu zaproszenie wraz z komunikatem I, które opisują organizowaną konferencję i zawierają wstępne informacje dla uczestników oraz formularz rejestracji i instrukcję przygotowania streszczeń referatów i posterów do materiałów konferencyjnych, a także artykułów do monograficznego wydawnictwa pokonferencyjnego.

Dalsze informacje będą dostępne na stronie internetowej www.cdpgs.katowice.pl oraz zawarte w komunikacie II, który będzie przesłany do wszystkich zarejestrowanych uczestników konferencji.

Załączniki:
Pobierz plik (Formularz_rejestracja_Listy.doc)Formularz_rejestracja_Listy.doc[Formularz rejestracji]573 kB
Pobierz plik (Instrukcja_ref_post_art.doc)Instrukcja_ref_post_art.doc[Instrukcja przygotowania streszczeń referatów i posterów do materiałów konferencyjnych, a także artykułów do monograficznego wydawnictwa pokonferencyjnego]48 kB
Pobierz plik (Zaproszenie_Listy_Komunikat_Ia.pdf)Zaproszenie_Listy_Komunikat_Ia.pdf[Zaproszenie i Komunikat I]91 kB

Podziel się ze społecznością

×