Konferencja naukowa „Ważki w ocenie siedlisk wodno-błotnych Górnego Śląska”

Krzysztof Sokół | aktualizacja: 29 maj 2014

W związku z jubileuszem 20-lecia działalności Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska w Katowicach oraz jubileuszem 40-lecia pracy naukowej dr Alicji Miszty, wieloletniego pracownika Uniwersytetu Śląskiego i Centrum Dziedzictwa Przyrody Górnego Śląska mamy zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w Konferencji Naukowej „Ważki w ocenie siedlisk wodno-błotnych Górnego Śląska”, która odbędzie się w dniu 27 listopada 2014 r. w Katowicach.

W załączeniu zaproszenie wraz z komunikatem I, które opisują organizowaną konferencję i zawierają wstępne informacje dla uczestników oraz formularz rejestracji i instrukcję przygotowania streszczeń referatów i posterów do materiałów konferencyjnych, a także artykułów do monograficznego wydawnictwa pokonferencyjnego.

Dalsze informacje będą dostępne na stronie internetowej www.cdpgs.katowice.pl oraz zawarte w komunikacie II, który będzie przesłany do wszystkich zarejestrowanych uczestników konferencji.

 

Załączniki:
Pobierz plik (Wazki_Komunikat II.pdf)Wazki_Komunikat II.pdf[Konferencja naukowa „Ważki w ocenie siedlisk wodno-błotnych Górnego Śląska” - Komunikat II]731 kB

Podziel się ze społecznością

×