Oferta pracy - sekretarka

Kamila Nowak | aktualizacja: 04 czerwiec 2019

Centrum ogłasza nabór na stanowisko sekretarki. Oferta pracy ważna do 3 lipca 2019 r.

Stanowisko: sekretarka (1 etat)

Zakres obowiązków:

  • obsługa kancelaryjna biura (rejestracja korespondencji elektronicznie),
  • obsługa telefoniczna i poczty elektronicznej (Outlook, Sekap, ePuap ),
  • prowadzenie spraw osobowych i pracowniczych (ewidencja czasu pracy, rozliczanie czasu pracy, prowadzenie akt osobowych, oceny okresowe pracowników, sporządzanie umów o pracę i świadectw pracy),
  • prowadzenie spraw ochrony danych osobowych (Inspektor Danych Osobowych),
  • prowadzenie i koordynowanie obowiązkowych szkoleń pracowników,
  • prowadzenie spraw transportu i łączności oraz innych spraw obsługi technicznej,
  • prowadzenie gospodarki magazynowej i zaopatrzenie materiałowe zgodnie z przepisami Ustawy o zamówieniach publicznych,
  • obsługa organizacyjna spotkań i konferencji,
  • współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi,
  • stałe śledzenie zmian przepisów prawa dotyczącego zakresu swego działania.

Miejsce pracy: Katowice, Graniczna 29, VI piętro, budynek z windami, pomieszczenie biurowe wyposażone w monitor ekranowy oraz sprzęt biurowy.

Wynagrodzenie: 2250 zł/brutto.

Zatrudnienie: umowa o pracę, na początek na okres próbny do trzech miesięcy, a następnie, w przypadku pozytywnej oceny, na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy, w godz. od 8.00 do 16.00

Wymagania:

  • wykształcenie średnie kierunkowe: ekonomiczne, administracyjne,
  • doświadczenie zawodowe - 1 rok na tym samym lub podobnym stanowisku,
  • niekaralność,
  • dobra znajomość Excela, Worda,
  • znajomość Kodeksu Pracy, Ustawy o pracownikach samorządowych, Ustawy w sprawie dokumentacji pracowniczej,
  • znajomość prawa ochrony danych osobowych (RODO),
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferta ważna: od 2019-06-03 do 2019-07-03

Oferta pracy zamieszczona została również na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Katowicach: http://www.pup.katowice.pl/oferty/szczegoly/id/1536204

Podziel się ze społecznością